1.kolo SPLD - Košice

U12 dievčatá

1.miesto Lea Slobodová

3.miesto Katka Hollá

4.miesto Simonka Janíčková

U12 chlapci

3.miesto Michal Ivanič

U14 dievčatá

1.miesto Lujza Michalková

2.miesto Sofia Ďurková

3.miesto Martina Buršíková

7.miesto Ninka Habániková

8.miesto Halina Švastová

9.miesto Hanka Kraslanová

U14 chlapci

1.miesto Andrej Buzáši

2.miesto Tristan Sýkora

2.kolo SPLD - Pezinok

U12 dievčatá

2.miesto Lea Slobodová

4.miesto Katka Hollá

8.miesto Simonka Janíčková

U12 chlapci

3.miesto Michal Ivanič

U14 dievčatá

1.miesto Lujza Michalková

2.miesto Sofia Ďurková

3.miesto Martina Buršíková

6.miesto Zuzana Ličáková

7.miesto Halina Švastová

8.miesto Hanka Kraslanová

9.miesto Nina Habaníková

U14 chlapci

1.miesto Tristan Sýkora

3.miesto Andrej Buzaši

3. kolo SPLD – Považská Bystrica

U12 dievčatá

1.miesto Lea Slobodová

2.miesto Katka Hollá

5.miesto Simonka Janíčková

U14 dievčatá

1.miesto Lujza Michalková

2.miesto Martina Buršíková

3.miesto Sofia Ďurková

6.miesto Halina Švastová

7.miesto Zuzana Ličáková

8.miesto Hanka Kraslanová

9.miesto Ninka Habaníková

U14 chlapci

1.miesto Tristán Sýkora

2.miesto Andrej Buzáši

4.kolo SPLD - Prešov - MSR Boulder

U12 dievčatá

1.miesto Katarína Hollá MSR

2.miesto Lea Slobodová

5.miesto Simonka Janíčková

U12 chlapci

5.miesto Michal Ivanič

U14 dievčatá

1.miesto Sofia Ďurková MSR

2.miesto Martina Buršíková

3.miesto Lujza Michalková

7.miesto Hanka Kraslanová

8.miesto Halina Švastová

10.miesto Nina Habaníková

U14 chlapci

1.miesto Andrej Buzáši MSR

2.miesto Tristan Sýkora

5.Kolo SPLD - Košice – MSR lezenie na obtiažnosť (lano)

U12 dievčatá

1.miesto Katarína Hollá MSR

2.miesto Lea Slobodová

7.miesto Simonka Janíčková

U12 chlapci

4.miesto Michal Ivanič

U14 dievčatá

1.miesto Lujza Michalková MSR

2.miesto Sofia Ďurková

3.miesto Martina Buršíková

6.miesto Zuzana Ličáková

7.miesto Hanka Kraslanová

9.miesto Halina Švastová

11.miesto Nina Habaníková

U14 chlapci

1.miesto Tristán Sýkora MSR

3.miesto Andrej Buzáši

CELKOVÉ PORADIE SLOVENSKÉHO POHÁRA Detí A Mládeže – 2018

U12 dievčatá

1.miesto LEA SLOBODOVÁ

2.miesto KATARÍNA HOLLÁ

7.miesto SIMONKA JANÍČKOVÁ

U12 chlapci

3.miesto MICHAL IVANIČ

U14 dievčatá

1.miesto LUJZA MICHALKOVÁ

2.miesto SOFIA ĎURKOVÁ

3.miesto MARTINA BURŠÍKOVÁ

7.miesto Halina Švastová

8.miesto Zuzana Ličáková

9.miesto Hanka Kraslanová

10.miesto Nina Habaníková

U14 chlapci

1.miesto TRISTAN SÝKORA

2.miesto ANDREJ BUZAŠI

Slovenský pohár dospelých a mládeže

1.kolo SPDaM – T2 Košice

Pavel Kratochvíl – 4.miesto muži (1.miesto U20)

Jakub Fabric – 6.miesto muži (1.miesto U16)

Viktor Kotuliak – 2.miesto U16

2.kolo SPDaM - Majistrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v boulderingu – Bratislava Bory Mall

Vanda Michalková 1.miesto (ženy) a 1. miesto U18)

Pavel Kratochvíl 1.miesto (U20) a 6.miesto (muži)

Jakub Fábric 1.miesto (U16)

Viktor Kotuliak 2.miesto (U16)

Petra Pechová 2.miesto (U20)

3.kolo SPDaM – Prešov

Lujza Michalková – 2.miesto ženy – 1.MS (1.miesto U16)

Jakub Fabric – 5.miesto muži (1.miesto U16)

4.kolo SPDaM – Poprad 13.10

Jakub Fabric – 6.miesto muži (1.miesto U16)

Václav Magdina – 15. miesto

Viktor Kotuliak – 18.miesto muži ( 3.miesto U16)

Vanda Michalková – 1.miesto ženy (1.miesto U18)

Lujza Michalková – 3.miesto ženy ( 2.miesto U16)

Liliana Gejdošová – 14.miesto ženy

5. kolo SPDaM - Majstrovstvá Slovenska dospelých a mládeže v lezení s lanom – K2 Žilina

Pavel Kratochvíla 1.miesto (U20), 6.miesto (muži)

Tristan Sýkora 10.miesto (muži), 1.miesto (U16)

Jakub Fábric 1.miesto (U16), 9.miesto (muži)

Filip Hromada 2.miesto (U16)

Viktor Kotuliak 3.miesto (U16),

Sofia Ďurková 3.miesto (U16), 8.miesto (ženy)

Liliana Gejdošová 6.miesto (U16),

6.kolo SPDaM – La SKALA Žilina

Pavel Kratochvíl – 8.miesto muži (2.miesto U20)

Tristan Sýkora – 10 miesto muži (1.miesto U16)

Jakub Fabric – 15. Miesto ( 3.miesto U16)

Filip Hromada – 17.miesto

Viktor Kotuliak – 20.miesto

Vanda Michalkova 2.miesto ženy (1.miesto U18)

Sofia Ďurková 5.miesto ženy (3.miesto U16)

Lujza Michalková 6.miesto ženy (4.miesto U16)

Lili Gejdošová 11.miesto ženy

Celkové poradie SPDaM:

Pavel Kratochvíl – 5.miesto (1.miesto U20)

Jakub Fabric - 6.miesto (1.miesto U16)

Viktor Kotuliak 34.miesto

Filip Hromada 36.miesto

Vanda Michalková 2.miesto ženy (1.miesto U18)

Liliana Gejdošová 6.miesto ženy (3.miesto U16)

Zahraničné preteky:

MČR Speed Brno

Snáď najväčší hromadný úspech sme žali na Majstrovstvách Českej republiky v lezení na rýchlosť. Naša mládež prekvapila o to viac, že lezenie na rýchlosť nikto z nich systematicky netrénuje. Je to pre nich skôr len občasná zábava popri tréningoch iných disciplín. Najviac hviezdil Jakub Fábric, ktorý si posunul pretekársky osobák na 8,52s. Čím si vybojoval 1.miesto v U16 a patrí medzi 4 mužov, ktorí sa dostali pod hranicu 9 sekúnd.

Tristan sýkora – 3.miesto U14

Jakub Fabric 1.miesto U16

Filip Hromada – 4.miesto U16

Lea Slobodová – 1.miesto U12

Martina Buršíková – 2.miesto U14

Sofia Ďurková – 3.miesto U14

Majstrovstvá Európy mládeže - IMST

Na európskom pohári v Imste reprezentovali Lezeckú Akadémiu traja pretekári:

Vanda Michalková

3.miesto v lezení na obtiažnosť (Lead)

36.miesto v lezení na rýchlosť

Jakub Fábric

54.miesto v lezení na obtiažnosť (Lead)

23.miesto v lezení na rýchlosť

Filip Hromada

62.miesto v lezení na obtiažnosť (Lead)

27.miesto v lezení na rýchlosť

Majstrovstvá Európy mládeže - boulder (Brussels)

Pavel Kratochvíl 19.miesto

Vanda Michalková 23.miesto

Jakub Fábric 21.miesto

Európsky pohár juniorov IFSC - boulder

Graz (AUT)

Jakub Fábric 29.miesto

Európsky pohár juniorov IFSC - speed Mezzolombardo (ITA)

Jakub Fábric - 10.miesto

Filip Hromada - 12.miesto

Majstrovstvá Európy juniorov 2018 v disciplíne kombinácia (lead,speed,boulder) Imst, Brussels

Vanda Michalková - Youth A: 10.miesto

Jakub Fábric - Youth B: 18.miesto

Petzen Climbing Trophy (Rakúsko) – výsledky celkovej kombinácie

Lea Slobodová - 3.miesto (1.miesto Boulder / 3.miesto Lano)

Tristan Sýkora - 4.miesto (3.miesto Lano)

Andrej Buzáši - 5.miesto

Jakub Fábric - 5.miesto (3.miesto rýchlosť / 3.miesto boulder)

Maťka Buršíková - 8.miesto

Filip Hromada - 10.miesto

Sofia Ďurková - 11.miesto

Lujza Michalková - 17.miesto

Arco Rock Junior (Taliansko) – výsledky celkovej kombinácie

Sofia Ďurková - 15.miesto

Tristan Sýkora – 16.miesto

Andrej Buzáši – 17.miest